Sürücüm – Google Drive

Google Drive – Sürücüm artık sizlerle!

Online sürücülük görevi yapan Google Drive kullanıma sunuldu. 5 gb ücretsiz alan sunan Google Drive. Özel dosyalarınızı hard diskte tutmanın az da olsa tehlikeli olduğunu biliriz, dosyaların Google Drive programı ile Google sunucularında tutulmasının garantili bir çözüm olabilir.

Geçtiğimiz haftalarda kendi sunucularında Google Kullanıcılarının özel dosyalarını barındırabileceğine dair açıklamalarda bulunan google ekibi. Google Drive’ı kullanıma açtığını resmen duyurdu.


İşte Google Drive Ekibinin Açıklamaları:

Google Drive’ı indirmek için tıklayın!
Google Drive indir

Her yerden erişin.

Google Drive, bulunduğunuz her yerde; web’de, evinizde, iş yerinizde ve hareket halindeyken yanınızda. Siz neredeyseniz, dosyalarınız da tam orada. Harekete ve paylaşmaya hazır. Ücretsiz 5 GB alanı kullanmaya başlayın.

Google Drive aşağıdaki cihazlarda kullanılabilir:
PC ve Mac
iPhone ve iPad (çok yakında)
Android cihazlar

Dosyalarınızı
güvenli bir yerde depolayın.

Kazalar olur. Telefonunuz denize girebilir. Dizüstü bilgisayarınız sonsuz bir uykuya dalabilir. Cihazlarınızın başına ne gelirse gelsin, Google Drive’da depolanan dosyalarınız güvendedir.

Depolamanın ötesine geçin; ortak çalışın.

Google Drive yalnızca dosyalarınızı depolamaktan fazlasını yapmanızı sağlar. Dosyalarınızı herhangi bir cihazdan tam olarak istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve onlarla birlikte düzenleyebilirsiniz.

Google Drive, ekip arkadaşlarınız kilometrelerce uzakta olsa bile birlikte çalışmayı daha iyi bir hale getiren düzenleme araçları paketi Google Dokümanlar’a anında erişim sağlar.

Ücretsiz 5 GB alana sahip olun.

Ücretsiz 5 GB alanı kullanmaya başlayın. Aylık 2,50 ABD dolarından daha düşük bir fiyata 25 GB’ye geçin ve yok denecek kadar düşük bir fiyata neredeyse her şeyi depolayın.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir