Forum Siteleri Düzen Almalı

Forum Siteleri mi Saçmalık!
 
“işini hakkıyla yapan forum sitelerini bu yazıdan ayrı tutarım! Fakat her önüne gelen forum sitesi açarsa böyle bir yazı da kaçınmaz olur!”
Resimde yer alan bebek gibi her tarafı reklam forum sitelerinin!
Yine beni buralara getiren ilginç bir içerik oldu.
Bir forum sitesinden bir içerik indirmek isterken yaşamış olduğum bir olayı anlatacağım:
Fizik dersinin ÖSS ya da herhangi bir sınavda çıkmış soruları lazımdı. Bana ulaşan bir link sebebiyle maceraya başlamış oldum. Fakat öyle garip bir site-deyim ki adım atsam ya üyelik istiyor ya da reklamlar… Sonra bu tarz sitelere kullandığım bir farklı msn adresini (ki mecburen yapıyorum bunu yoksa spamlarla reklamlarla uğraş dur!) üye ettim.
Ama macera bununla bitmedi link verdiği sitede de bir gariplik vardı. Çünkü sitenin tanımı ücretsiz download sitesi idi, fakat ben sitenin açılmasından bir kaç dakika sonrasına kadar “ Premium Üyelik alın! Üye ol! Telefonunu ver! Şifreni gir! hesap bilgilerini gir! ” tarzında bir sürü saçmalık.
Birde içeriği ekleyen arkadaş Pişkin pişkin teşekkür bekliyor!
Evet biliyorum bazı arkadaşlarımız hoş görebilir fakat yine belirtmeliyim ki Modern Forum Site anlayışı bu değil. Reklamlar Google’ın önerdiği gibi üstte-altta-sağda-solda olabilir. Yazının içinde değil yazılar arasında olabilir.
Benim gibi bir çok arkadaş bunların farkında ve bende Kişisel ve Modern Blog‘umda bunu belirtiyorum.
İşte o bulmam gereken dosyanın BizimGri.com‘da yer alan indirme sayfası! 

Eğer yazıya ulaşırken ya da ulaşmaya çalışırken herhangi bir reklam ya da içerik (bilerek eklediğimiz ve sizi tıklamanız zorlayan içerikler) ile karşılaşırsanız yorum olarak iletin! Bu ve Fizik Öss sorularının bulunduğu sayfaları sileceğim…

https://www.bizimgri.com/egitim/oss-fizik-cikmis-sorular-1981-2005-arasi.html
Teşekkürler…

BizimGri.com


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir