Browse By

Galeri Tamİndir

Tamİndir.com’un bir subdomain‘i olan Galeri.Tamİndir.com arasıra Tamİndir.com’da yayınlanan teknoloji haberlerine ve benzeri yazılara çok sık yer verilemediği için böyle bir alt site düşünmüşler gibi geldi bana.

Galeri.Tamİndir.com, teknoloji, sanal haber, yazılım gibi birçok alana hitap ediyor.

Tamİndir.com sahibi Caner BAYRAKTAR sahip olduğu ResimliHaber.com gibi bir site tarzında program ve teknoloji haberleri sunmak ve bilgilerini paylaşmak istemiş sanırım.

Eğer bu yazıyı kendisi okursa benim “… gibi geldi bana , sanırım…” gibi sözlerimi biraz garipseyecektir. Ama yine de kendisini bir “Abim” olarak ve “yol göstericilerden biri” olarak görmem böyle bir yazıyı affettirir… diye düşünüyorum… :)

En iyisi siz siteyi ziyaret edin ve benim kelimelerle anlatamadıklarımı bizzat görün, tıklayın, yaşayın!

Galeri.Tamİndir.com


Sitenin genel görünüm resmi:
04:00 08.02.2011 tarihinde bizzat kendi “PrtSc SysRq” tuşu ile Paint düzenlemesi yaparak oluşturmuş olduğum bir resim:

2 thoughts on “Galeri Tamİndir”

  1. caner bayraktar says:

    evet gördüm bu yazını :) açılma sebebi aynen belirttiğin gibi ama bu alt dallanmalar artacaktır. Birde aşağıdaki güncel tarayıcı linklerini neden tamindir.com’a yönlendir miyorsun :)

  2. GRİ KARAŞOVALYE says:

    Caner Abi öncelikle bu yazıma cevap yazdığın için sana ne kadar minnettarım bilemezsin. Yani nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. Öncelikle çok teşekkür ederim ve tabi ki tamindir.com’a bağlantı yapmak benim için bir şereftir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir